Proč stavět s WOOD SYSTEM

PROČ STAVĚT S WOOD SYSTEM

Stavíme zodpovědně a plníme co slíbíme. Každý dům je pro nás výzvou a to již více jak 15 let.


Dodržujeme smluvní ceny

Smluvní cena, která je investorem odsouhlasená před podepsáním Smlouvy o dílo je konečná a již se nenavyšuje. Nikdy v historii nebyla překročena domluvená cena díla a to i přes navýšení ceny pohonných hmot, vstupních materiálů apod.

Dodržujeme smluvené termíny

Jelikož si uvědomujeme závažnost dodržení termínu, zejména v případech, kdy je termín předání domu vázaný např. na vystěhování z bytu, nástup dětí do školy či zaměstnání do jiné lokality apod., je naší prioritou termín předání domu vždy dodržet. A to se nám daří. 

Nasloucháme Vám, jsme spolehliví

Vzhledem k tomu, že od roku 2003 pracujeme s individuálními projekty Vašich rodinných domů, víme, že je třeba pozorně naslouchat Vašim potřebám a tak také činíme, abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti.

Rozumíme tomu, co děláme

Neustále sledujeme nové trendy, které vnášíme do našich systémů. Účastníme se odborných školení a seminářů, které vnášejí nové informace do problematiky dřevostaveb. Pro stavbu našich domů používáme výhradně certifikované materiály, jejichž použití dokládáme při předání domu. Dlouholetá praxe a znalosti s výstavbou jsou maximální zárukou profesionálního zhotovení funkční dřevostavby.

Nevyžadujeme zálohy předem

Pokud nejste se stavbou spokojeni, neplaťte. Naše nové financování krok za krokem Vám poskytne dostatek klidu. 

Máme kvalitně pojištěné stavby

Víme, že zodpovědnost za dům po dobu výstavby má nést firma, nikoli zákazník a proto máme své stavby kvalitně pojištěny u renomovaných finančních společností. Jde o stavebně montážní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu podnikatelů. Na vyžádání rádi doložíme odpovídající certifikáty.

Naši zákazníci jsou spokojení

Zeptejte se našich zákazníků, přečtěte si recenze na námi realizované dřevostavby.
 

VYJÁDŘENÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ >
MAPA NAŠICH STAVEB >

 

DOMY DO 2.000.000 KČ >
DOMY DO 2.600.000 KČ >
DOMY DO 3.100.000 KČ >
DOMY DO 3.400.000 KČ >
DOMY NAD 3.400.000 KČ >
NEBYTOVÉ DOMY >