Slovo na závěr

SLOVO NA ZÁVĚR

Kontaktujte nás a dozvíte se vše důležité, co potřebujete vědět.

 

Co všechno pro Vás můžeme udělat?


Pokud se rozhodnete stavět dům s námi a budete chtít, kompletně se o Vás postaráme. Pomůžeme Vám vyhnout se nejen skrytým nástrahám, ale i vyřizování na úřadech. Jsme Vám k dispozici pro:

  • prověření vhodnosti stavebního pozemku
  • zpracování architektonického návrhu 
  • zpracování projektové dokumentace
  • zajištění financování stavby domu
  • vyřízení stavebního povolení
  • kompletní realizaci Vašeho domu včetně základové desky a přípojek
  • vybavení domu k nastěhování na klíč – včetně kuchyňské linky, montáže světel atd.

Pokud se však rozhodnete zajistit si některé práce či dodávky sami, vyjdeme Vám maximálně vstříc a při námi nastaveném systému koordinace sladíme Vaše dodávky s ostatními pracemi tak, aby na sebe dílčí procesy plynule navazovaly a stavba tak byla bez zbytečných časových prodlev včas dokončena.

 

Co bude následovat, když se pro nás rozhodnete?


Obvykle začíná spolupráce zpracováním architektonické studie, na jejímž základě připravíme cenovou nabídku vycházející z našeho standardu. Běžně již i v této fázi řešíme Vaše požadavky na vybavenost domu: druh střešní krytiny, oken, způsob vytápění atd.

Následuje dokončení projektové dokumentace ke stavebnímu řízení a podání žádosti na příslušný stavební úřad. V tomto mezidobí, kdy se čeká na vyjádření dotčených orgánů a správců sítí je s Vámi detailně specifikován jak rozsah stavby, tak jednotlivé položky cenové nabídky a proveden tzv. klientský výběr. Tímto výběrem se cena upřesní a je tak připravena do Smlouvy o dílo, jejíž příprava, odsouhlasení a podpis je dalším krokem. Po vydání příslušného povolení je zahájena v nejkratším možném termínu stavba domu. Aby stavba probíhala plynule a byli jste dostatečně v průběhu celé stavby informování o jejím průběhu, je Vám po celou dobu k dispozici koordinátor stavby.

Po dokončení tzv. hrubé stavby (etapa, kdy je dům z venku dokončen a začínají probíhat vnitřní práce) je připravena první faktura, jejíž výše je vždy zohledněna bankovním odhadem ceny díla. Samozřejmostí při výstavbě domu je Váš neomezený přístup na stavbu.

Předání domu probíhá ve dvou fázích, nejprve fyzicky na stavbě a následně v kanceláři s předáním všech podkladů pro kolaudační řízení a vystavení závěrečné faktury.

 

Provádíte sloupkovou nebo panelovou výstavbu?


Od roku 2003, od počátku naší působnosti, jsme realizovali dřevostavby sloupkovou výstavbou. S ohledem na rostoucí poptávku jsme od roku 2014 rozšířili nabídku i o panelovou výstavbu. Tímto krokem jsme zvýšili naši kapacitu a dokážeme tak vyjít vstříc všem klientům, kteří nás osloví pro výstavbu dřevostavby.

 

Slovo na závěr


„Vaše absolutní výhoda spočívá v tom, že na českém trhu je nespočet stavebních firem realizujících dřevostavby a Vy tak můžete vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. My uděláme maximum pro to, abychom to byli právě my, a osobně Vám slibuji, že vynaložíme maximální úsilí pro Vaši spokojenost. Abychom nezůstali pouze u slov, poskytneme Vám ve fázi rozhodování kontakty na naše zákazníky z Vašeho okolí. Právě u nich máte mnoho možností jak si prověřit naší firmu a rovněž si ověřit, zda to co slibujeme i plníme. Jednou z dalších důležitých výhod, které stojí zcela jistě za zmínku, je to, že nebereme žádné zálohy. První platba za dům probíhá standardně až po dokončení hrubé stavby a doplatek až po předání domu. Z tohoto způsobu plateb pro Vás plyne mnoho výhod, ale z mého pohledu je tou nejdůležitější Vaše absolutní jistota, že platíte bez rizika za to, co vidíte.

Slovo závěrem tedy je: pokud jste našli na našem webu cokoli, co Vás oslovilo, napište nám, nebo mi zavolejte a domluvíme se na osobním jednání v některé z našich kanceláří. Poskytněte mi hodinu Vašeho času a já udělám vše pro to, abyste odešli spokojení s dostatkem užitečných informací.

Těším se na Vás.“

Radek Suchý
majitel společnosti

+420 777 29 33 44