Recenze dřevostavby Wood system

08. 01. 2023

Firmu Wood System jsme si vybrali již po druhé a jsme opět velmi spokojeni. Již minulá stavba domu proběhla naprosto v pořádku. V prvním domě s rodinou bydlíme a jsme i po několika letech velmi spokojeni. Se vším, co jsme i po záruční době potřebovali nám společnost vyšla vždy vstříc a poradila.

Na základě kladné zkušenosti jsme proto vybrali Wood System i pro stavbu druhého domku. Byli jsme velmi překvapeni, že společnost stále spolupracuje s velkou částí stejných pracovníků. Spoustu jsme jich již znali a je vidět, že celá léta odvádí skvělou práci a ve společnosti je spousta stabilních a kvalitních zaměstnanců.

Po celou dobu stavby jsme jak se stavbyvedoucím, tak s ostatními měli možnost vše komunikovat a řešení všech problémů/nejasností bylo vždy vyřešeno rychle a k naši spokojenosti. Opět bychom rádi pochválili i průběžný úklid staveniště, a především ještě vylepšenou kvalitu samotné stavby za použití nejmodernějších materiálů/postupů.

Za naši celou rodinu můžeme společnost Wood System opravdu doporučit. V případě zájmu je možné nás kdykoliv kontaktovat na 737 506 979 a rádi vaše dotazy zodpovíme.

manželé Červenkovi Praha - západ

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka