DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

Rozhodnutí investora nechat si postavit rodinný dům na klíč znamená, že dům bude realizován k okamžitému nastěhování v konečném rozsahu, tj. včetně výmaleb, sanitárního vybavení, schodiště, podlahových krytin atd. přesně tak, jak si bude investor přát.

Rodinný dům bude realizován od základové desky k poslednímu prvku s maximální péčí, proškoleným týmem pracovníků a precizním řízením výstavby, a to v maximálně krátké době. Tímto je zajištěna výstavba dřevostavby na klíč takovým způsobem, ze které se nemusí investor stresovat, kterou si opravdu může užít až do posledního puntíku! Při výběru vybavení domu může využít nabídky standardního vybavení domu nebo individuálního výběru dle vlastních, konkrétních požadavků a nároků. Ne každá firma nabízí ve svém standardním vybavení kvalitativně i cenově srovnatelné materiály, proto i cena standardního vybavení, mající vliv na celkovou cenu domu, se pohybuje v odlišné kvalitě a ceně.

Výstavba dřevostavby na klíč sebou nese mnoho výhod. Z těch nejdůležitějších stojí za zmínku rychlost výstavby. Tím že stavbu na klíč provádí tým proškolených pracovníků, který dokonale ovládá technologii výstavby a souběžně je výstavba domu precizně řízena vedením firmy až do závěrečného předání, jsou maximálně eliminovány prostoje, křížení řemesel, neefektivní operace a zbytečné časové proluky. Důsledným řízením je rovněž omezeno plýtvání materiálem. Rozsahem stavby na klíč je zajištěna maximální míra efektivnosti výstavby.

Stavbou dřevostavby na klíč od jedné renomované společnosti je i maximální mírou zajištěna kvalita výstavby. Toto platí obecně pro všechny domy, ale snad ještě více pro nízkoenergetické dřevostavby a pasivní dřevostavby. Především zachování těch nejpřísnějších požadavků, jako je neprůvzdušnost, celistvost izolací, apod. může zajistit opět jen dobře řízený a proškolený tým pracovníků.

Důležitou výhodou pro investory, kteří se rozhodli si nechat postavit rodinný dům na klíč je i kompletní záruka na celé dílo, včetně záručního a pozáručního servisu, případně bezplatného poradenství.

Uvažujete o stavbě dřevostavby na klíč? Zavolejte nám, jsme zde pro Vás.

Dřevostavby na klíč

Uvažujete o stavbě dřevostavby na klíč? Zavolejte nám, jsme zde pro Vás.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka