Dřevostavby na míru

Věříme v individuální návrhy projektové dokumentace, proto se od svého založení specializujeme na výstavbu netypových domů. Každý zákazník ale i pozemek je jedinečný a žádá si individuální přístup. I to je jeden z důvodů proč nevedeme klasický katalog dřevostavby, ze kterého by si klienti byli nuceni vybírat dům a obvykle tak dělat větší či menší kompromisy.

Návrh i výstavba individuálního rodinného domu by měla být dostupná pro každého zákazníka, který se na cestu za vlastním bydlením vydá. O cenových hladinách každé prezentované realizované dřevostavby se můžete přesvědčit při listování našimi realizacemi, které jsou zařazeny do orientačních cenových kategorií. Výstavba rodinného domu není jen stavba budovy, je to budování budoucího domova, který je pro drtivou většinu našich klientů jejich největší celoživotní investicí a takto se i snažíme každý jednotlivý projekt vnímat.

Přípravná fáze, takzvaná představební příprava zahrnující mimo jiné i vyřízení stavebního povolení bývá pro mnoho zákazníků velmi obávanou záležitostí plnou spousty neznámých povinností a činností, se kterou většina investorů nemá zkušenosti. O to příjemnější zprávou je to, že celou tuto agendu za Vás vyřešíme. Počínaje získáním všech vyjádření potřebných k vydání oprávnění k zahájení stavby až k hotovému domu napojenému na technickou infrastrukturu, tedy „přípojky“.

V samotných návrzích domů jsme za posledních několik let ušli dlouhou cestu vývojem, jehož výsledkem je současná podoba našich projektů, které jsou prováděny v plném pokročilém 3D. Toto řešení skýtá celou řadu možností jako například se v navrhovaném domě virtuálně pohybovat, v reálném čase měnit uspořádání nábytku či barevnost jednotlivých prvků nebo rovnou celého domu - dřevostavby. Díky tomuto nástroji se nám kromě uživatelsky příjemných bonusů daří eliminovat i případné potencionální projekční chyby a nedostatky, jakými může být například nedostatečně velká technická místnost, nevhodně využité podkrovní prostory, chybně zvolené stavební otvory v návaznosti na zvolené technologie a další.

Díky těmto nástrojům a širokou nabídkou našich konstrukčních řešení zvládáme i náročnější technické výzvy, jakými jsou například stavba dřevostavby ve stávající řadové zástavbě, projekce dřevostavby na enormně svažitém pozemku a podobně.

Jsme si vědomi toho, že správná a důkladná příprava je převážná část úspěchu a každý dům si zaslouží při svém navrhování dostatek péče, časového prostoru, fantazie, individuálního přístupu a zohlednění všech vstupujících faktorů.  Jen tak vytvoříme skutečný domov na míru Vašim představám, přáním a požadavkům.

Dřevostavba na míru - individuální řešení dřevostavby je tou správnou cestou a volbou pro každého, kdo se nechce uchylovat ke kompromisům a ústupkům ve vysněném bydlení, které je nemalou, leckdy celoživotní investicí pro mnoho investorů. Zapracování vlastních námětů a tím spoluúčast na tvorbě projektové dokumentace, která odráží potřeby a přání investora, pak realizace dřevostavby plní sny o bydlení bez kompromisů.