Recenze dřevostavby Wood system

29. 03. 2012

Proč dřevostavbu?
Protože dřevo krásně voní, je příjemné na dotek a je na něho hezký pohled.
Proč dřevěný skelet neboli „two by four“?
Protože jsme chtěli vidět, jak se náš dům rodí, od prvního trámu, přes dřevěný skelet, který při zapadajícím slunci vypadal jako konstrukce chrámu, jeho zateplení huňatou minerální vatou a mistrné obložení fasády sibiřským modřínem.
Proč s firmou Woodsystem?
Protože jsme vybírali firmu, která už od prvního oslovení bude s námi udržovat kontakt, nebude chtít žádnou zálohu před začátkem stavby, postaví dům během 4 měsíců na klíč, ukáže nám nejen vzorový dům, ale i domy, ve kterých bydlí konkrétní lidé, nebude nás do ničeho nutit a také bude cenově pro nás přijatelná.
Nakonec jsme vybrali Woodsystem, protože tyto podmínky splňoval. Viděli jsme tři domy postavené touto firmou, spokojenost vlastníků a slova chvály bez přítomnosti majitelů firmy (což není tak obvyklé) nás doslova nalákala do Žďáru. A jsme moc rádi, že jsme se nechali nalákat.
Stavba domu proběhla bez problémů, party řemeslníků se úžasně doplňovaly, neměli jsme žádný stavební dozor, nebylo to potřeba, náš stavbyvedoucí Petr Kunc se o vše postaral a pan Radek Suchý se celou dobu zajímal, zda je vše v pořádku.
Byli jsme holt v dobrých a poctivých rukách a to je v této době hodně příjemné.

Irena Holcová a Jan Vránek Praha - východ

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka