Recenze dřevostavby Wood system

01. 11. 2013

Dlouhou dobu jsem na trhu hledal firmu, která postaví hrubou stavbu domu se zárukou. Mnoho firem nám nabídlo své služby, ale všechny po nás požadovali na stavbu finanční zálohu. Dejte někomu koho vidíte jen krátce peníze na stavbu domu. Nevěděli jsme jak dál pokračovat. Pak jsme na internetu objevili firmu  WOOD SYSTEM, která nám nabídla postavit dům  rychle a levně s  bydlením a s úsporným provozním režimem. Na dotaz jak se budou provádět platby,  nám odpověděl p. Suchý -  „až po dokončení stavby“, což nás příjemně překvapilo. Než firma začala stavět předcházelo několik návštěv s projektantem (doporučeným majitelem firmy p. Suchým ), který nám vytvořil dům podle našich představ.

V blízkém okolí jsme navštívili dům postavený firmou WOOD SYSTEM a reference spokojeného  zákazníka z Lázní Bohdaneč,  splňovaly naše představy o bydlení a jen nás utvrdily v našem záměru. Roční spotřeba el. energie se pohybuje 19.000 - 21.000 Kč. Na základě zjištěných referencí jsme se přesvědčili o správné volbě pro dřevostavbu.

Na základě toho jsme podepsali smlouvu o dílo a co se dělo potom jsme se nestačili divit. Rychlost jakou firma dům stavěla byla neuvěřitelná, dodržování termínů, ochota, velmi solidní jednání. Velmi oceňuji přístup firmy, když vznikl problém, ihned  nás firma  kontaktovala a na problém upozornila. Sjednala si schůzku na místě stavby a závadu odstranila. Na stavbě pracovala spousta pohodových lidí, kteří měli vždy dobrou náladu a v případě našich laických dotazů nám ochotně poradili. Děkuji všem, kteří se na této stavbě podíleli počínaje p. Suchým, p. Černým  a ostatními lidmi, kteří se na stavbě podíleli.  Můžeme pouze závidět úžasnou partu lidí, která se dnes málokde vidí.  Organizační schopnosti firmy jsou velmi dobrá a rád firmu doporučím svým přátelům.

Stavěli jsme jen hrubou stavbu, ale i přesto nám firma poradila a doporučila jak dál pokračovat. Na  dokončení stavby nám ještě doporučila firmy, které jsou pro nás cenově zajímavé.

Děkuji za spolupráci a přeji Vám hodně pracovních úspěchů. 

manželé Košťálovi Pardubice

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka