Recenze dřevostavby Wood system

27. 04. 2014

Na začátku stála myšlenka postavit si rodinný domek vlastníma silama.  Ale po zhodnocení všech pro a proti jsme se rozhodli, že si domeček necháme postavit. Nastalo období kdy jsme si zjišťovali jaký rodinný dům by byl pro naši mladou rodinu nejlepší. Vyhrál to dřevodomek. Ale kde sehnat solidní firmu? Neutečou nám s penězi? Tak to byly první naše myšlenky :-). Začali jsme hledáním po internetu a objevili pár firem, které se tím to zabývají. Oslovili jsme je a zeptali se jich na pár otázek. Až jsme došli k firmě Woodsystem, která se nám zdála nejsolidnější. Po domluvené schůzce jsme se sešli přímo s majitelem panem Suchým. Pan Suchý na nás udělal velký dojem, vše nám vysvětlil a hlavně nás ujistil, že veškeré finance které se prostaví budou financovány zpětně. Tím nemohlo dojít k tomu, čeho jsme se nejvíce obávali. Za nedlouho jsme podepsali smlouvu a začalo se stavět. Během pár dní byla základová deska hotová a začalo se se stavěním. Nikdy jsme si nemysleli, že to bude až takový fofr. Jedna parta střídala druhou. Taková organizace se vidí málo kde. Vše na sebe krásně navazovalo a nedocházelo k žádným časovým prodlevám. Než jsme se nadáli, dřevodomek stál v plné parádě. Od prvního kopnutí do země po stěhování necelých 5 měsíců. Prostě paráda. 

A jak hodnotíme stavbu s odstupem 3 let? Jedním slovem super. Velká úspora energií. Za celou dobu se neobjevil žádný problém.
Tímto bychom rádi poděkovali všem pracovníkům firmy Woodsystém za výborné jednání, vystupování a hlavně za perfektně provedenou práci.

Děkujeme.

manželé Lukešovi Žďár nad Sázavou

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka