Recenze dřevostavby Wood system

15. 09. 2015

Dobrý den.
Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s firmou Wood System ze Žďáru nad Sázavou.
Úvodem bych řekl, že jenom výběr firmy nám trval zhruba půl roku, a to jsme měli s přítelkyní pouze 3 požadavky - Chtěli jsme individuální projekt (ne nějakou typovku), za druhé jsem chtěl najít, firmu na kterou není nikde na netu nějaká negativní recenze (reklamace, chovaní atd.) a za třetí samozřejmě aby byl náš dům za rozumnou cenu. Bez nadsázky tyto 3 požadavky splňoval Wood System.
Už při první návštěvě kanceláře ve Žďáře, na mě působil pan Suchý férovým dojmem, do ničeho nás netlačil, ochotně nám zodpověděl veškeré naše dotazy ohledně dřevostaveb, zasvětil nás do průběhu stavby atd. V neposlední řadě nám i sdělil, že se neplatí žádné stotisícové zálohy - to nás utvrdilo v rozhodnutí nechat si postavit dům právě touto firmou.
Po vyřízení povolení a všech formalit začala stavba 23.3.2015. Musím říct, že to nebylo vůbec jednoduché, protože s technikou se k nám na pozemek dalo dostat, přes 3 sousední pozemky po travnaté cestě - dokážete si představit co s takovou cestou udělá déšť v kombinaci s naloženým mixem a bagrem, nakonec to ale dobře dopadlo a deska byla hotová. Po desce přišla dřevěná konstrukce, a to jsem nevěřil vlastním očím když ráno přijel náklaďák s trámama a na večer už stála komplet konstrukce - bylo neuvěřitelný sledovat jak náš dům roste, jelikož dům vidím ze silnice, kudy každý den jezdím do práce tak bylo ohromný sledovat, jak dostává tvar a "barvu". Na stavbě byli chlapi vždycky ochotný poradit i navrhnout optimální řešení. Velké poděkování patří všem chlapům, co u nás dělali, ukázali, že všichni jsou profíci v oboru.
Stavba byla předána hotová dle dohody, na stavbě nebyly žádné vady nebo nedodělky, a byla dokončená v termínu. Přesně jak má být.

Chtěl bych tímto poděkovat panu Suchému a celému Wood Systému.

Jaroslav Mareš Jihlava

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka