Recenze dřevostavby Wood system

18. 02. 2021

Vážený pane jednateli,
po delší době se ozýváme, abychom Vás informovali ohledně domečku, který Vaše firma stavěla v Dobříši. Do domečku jsem se nastěhovali v květnu 2020, bude to tedy již 10 měsíců. Máme za sebou období velkých veder a také velkých zim. Můžeme tedy celkem objektivně vyjádřit svůj názor na bydlení. Jedním slovem nádhera. V létě příjemný chládek v zimě nádherné teplo. V celém objektu máme podlahové elektrické topení, které ovšem vůbec nezapínáme, jelikož topíme pomocí krbu a vyrobené teplo nám krásně vytopí celý baráček - / 93m3 užitné plochy/. Pokud přijedou vnoučata na návštěvu stačí  lehce přitopit v dětském pokoji a v koupelně podlahovým topením, aby měla vnoučata teplejší podlahu, ale v pokoji topení ani tak nezapínáme. Párkrát jsme topení vyzkoušeli v celém domku, vše výborně fungovalo a my víme, že je to připraveno, až nebudeme mít  třeba dřevo, nebo už budeme více pohodlní. Z toho vyplívá, že baráček je velmi kvalitně postaven. Neobjevily se žádné stavební ani jiné závady. Díky vaší firmě, která odvedla velmi kvalitní práci se nám život několikanásobně kvalitativně zlepšil. Potvrzuji  a podepisuji také veškeré reference, které jsou uvedeny na Vašich webových stránkách. Pouze bych opakoval tu samou zkušenost s vaší firmou, kterou popisují ostatní majitelé staveb. Spolehlivost, serióznost, kvalita.

Co jsme opravdu oceňovali a všem našim známým zdůrazňovali, byl Vámi ve smlouvě uveden a dodržen rozvrh platby. První platbu jsme realizovali, až po hrubé stavbě. Dokonce jsem i telefonicky kontaktoval Vaši firmu, zda již nechcete poslat peníze. To se nevidí. Většina firem chce peníze dopředu a zákazník ještě ani nevidí žádný výsledek. Také nás velmi potěšilo, že podepsaná cena byla totožná s cenou konečnou.

Prostě firma z jiného světa.

Vážený pane jednateli,  držíme Vám palce, aby se Vám stále dařilo udržet  firmu  WOODSYSTEM na tak vysoké profesionální úrovni.

Přejeme Vám a Vašim zaměstnancům mnoho pracovních úspěchů a osobního zdaru.

manželé Melšovi Příbram

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Poptávka