Recenze dřevostavby Wood system

18. 02. 2021

Vážený pane jednateli,
po delší době se ozýváme, abychom Vás informovali ohledně domečku, který Vaše firma stavěla v Dobříši. Do domečku jsme se nastěhovali  v květnu 2020, bude to již 10 měsíců. Máme za sebou období velkých veder a také velkých zim. Můžeme celkem objektivně vyjádřit svůj názor na bydlení v něm. Jedním slovem nádhera. V létě příjemný chládek, v zimě nádherné teplo. V celém objektu máme podlahové elektrické topení, které ovšem vůbec nezapínáme. Stačíme vytápět domek pomocí krbu  / 93m3 užitné plochy/. Pokud přijedou vnoučata na návštěvu, stačí  lehce přitopit v dětském pokoji a v koupelně podlahovým topením, aby byla teplejší podlaha. V obývacím pokoji topení ani tak nezapínáme. Topení v celém domku jsme několikrát vyzkoušeli. Vše výborně fungovalo a my víme, že je připravené, až nebudeme mít dřevo, budeme mimo Dobříš, nebo už budeme více pohodlní. Z toho vyplývá, že domek je velmi kvalitně postaven. Neobjevily se žádné stavební ani jiné závady. Díky Vaší firmě, která odvedla velmi kvalitní práci, se nám život několikanásobně zlepšil. Potvrzuji  a podepisuji také veškeré reference, které jsou uvedeny na Vašich webových stránkách. Pouze bych opakoval tu samou zkušenost s Vaší firmou, kterou popisují ostatní majitelé staveb. Spolehlivost, serióznost, kvalita.

Co jsme opravdu oceňovali a všem našim známým zdůrazňovali, byl Vámi ve smlouvě uveden a dodržen rozvrh platby. První platbu jsme realizovali, až po hrubé stavbě. Dokonce jsem i telefonicky kontaktoval Vaši firmu, zda již nechcete poslat peníze. V dnešní době není výjimkou, že firma chce od zákazníka peníze dopředu jako zálohu. Také nás velmi potěšilo, že podepsaná cena byla totožná s cenou konečnou.

Prostě firma z jiného světa.

Vážený pane jednateli,  držíme Vám palce, aby se Vám stále dařilo udržet  firmu  WOODSYSTEM na tak vysoké profesionální úrovni.

Přejeme Vám a Vašim zaměstnancům mnoho pracovních úspěchů a osobního zdaru.

V příloze posíláme pár fotografií, které můžete podle Vašeho uvážení použít a zároveň Vám nabízíme možnost nechat nafotit baráček Vaším profesionálním fotografem.

S přátelským pozdravem

Melšovi - Dobříš

manželé Melšovi Dobříš

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka