Recenze dřevostavby Wood system

30. 10. 2020

Vážený pane Suchý,
r
ádi bychom Vám a Vaší společnosti po cca půl roce intenzivního užívání našeho domu, který jste pro nás postavili, udělili pochvalu a vyslovili – DÍKY.
Když jsme Vás našli na internetu, měli jsme už několik jednání se stavební firmou za sebou (dnes již tedy úspěšně zkrachovalou), bohužel, jak víte, nás to stálo spoustu peněz, času a nervů. Trochu jsme se ze začátku báli znovu uvěřit, ale Vy jste nám ukázal, že se bát nemusíme, nejsme sami v tak složitém procesu stavby domu a to jsme velmi ocenili.
Od prvního kontaktu s Vámi a Vaší společností, jsme měli pocit, že chcete být rovnocenným partnerem, že co slíbíte, dodržíte a že pokud je problém, umíte a chcete ho vyřešit. Ten pocit se stal realitou, na kterou se velmi snadno zvyká, když funguje, a my vám všem za toto velmi děkujeme.Vždycky jste s námi komunikovali včas, otevřeně a měli jste snahu dodržet všechny termíny, postupy, sliby/případné změny a tak dále. Toho si velmi vážíme.Z našeho pohledu stavba běžela jako na drátku, objevilo se pár provozních věcí v procesu, které se podařilo vždy dotáhnout a v celkové dodávce bylo vše v pořádku. Kvalita stavby, kterou nyní cca půl roku užíváme, je zatím stále dle očekávání a rozsahu smluvené dodávky, bydlí se nám krásně. Teplo a zima jsou vždy tam, kde je chceme anebo nechceme, to jsme také mile překvapeni.
Celkově vzato jsme velmi rádi za to, že jste firma, která drží slovo, která dobře komunikuje, a která staví velmi povedené a atraktivní domy.
Děkujeme Vám i Vašim kolegům a kolegyním.

manželé Neubertovi Liberec

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka