Recenze dřevostavby Wood system

26. 07. 2021

Je nám 70+++, přesto jsme se rozhodli realizovat náš (můj) sen. A to výstavbu domku pro sezonní bydlení na zahradě v klidném příměstském prostředí. Zadání jsme několikrát přehodnocovali a to včetně realizace, kdy nám původní záměry nevyšly. Velké štěstí při tomto tápání bylo, že jsme dostali kontakt na společnost Wood Systém. Z řady pozitiv na prvním místě vyzvedám úroveň komunikace. A to počínaje jednatelem panem Suchým, včetně dalších nejbližších spolupracovníků a stavbyvedoucího. Profesionalita, vstřícnost, porozumění a vlídnost, to bohužel v naší společnosti není moc typické. A to říkám s důrazem na osobní zkušenosti.

Samotnou realizaci stavby beru jako velký koncert dobře sehraného orchestru. Počínaje montáží konstrukce, přes další navazující odborné práce, prováděné vždy precizně a tolerantně s ohledem na klimatické poměry i dopravní obslužnost. Nesetkal jsem se s odmítavým přístupem, naopak, kontakt s týmy byl vždy příjemný, k mé radosti přátelský. Stavbu jsme s dodavatelem uzavřeli s velkou spokojeností, nyní řešíme určité dodělávky, které nebyly předmětem smlouvy.

Závěrem bych rád popřál panu jednateli Suchému i celému týmu, aby překonali současné období, kdy se trh se stavebninami utrhl z předchozích standardů a aby si Wood Systém udržel výborný image ve svém oboru. Dalším zájemcům o dřevostavbu můžeme vřele doporučit.

manželé Talířovi Svitavy

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka