Recenze dřevostavby Wood system

21. 10. 2013

Když jsme se rozhodli stavět rodinný dům, vůbec jsme nevěděli, kterou firmu vybrat, neměli jsme ani jasno, zda chceme cihlový dům nebo dřevostavbu, začali jsem proto pátrat po známých a příbuzných a zjišťovat reference na stavební firmy a navštěvovat již postavené domečky. Nejlepší reference jsme dostali na firmu Woodsystem ve Zďáře nad Sázavou. Ohlasy na tuto firmu byly až neuvěřitelně dobré, proto jsme si řekli, že minimálně za jednu návštěvu to stojí. Z první schůzky jsme odcházeli úplně nadšení, přišli jsme si jak ve snu, tak profesionální, ochotný a zároveň přátelský přístup jsme do té doby u žádné firmy nezažili. Měli jsme jasno, já byla na rizikovém téhotenství, manžel služebně často pryč, potřebovali jsme především spolehlivou a ochotnou firmu, pro kterou je zákazník na prvním místě. Stavební povolení jsme dostali koncem října a nevěřili jsme, že bude firma schopná v takto pozdně podzimním období začít stavět. Firma Woodsystem nám ale slíbila, že z porodnice pojedeme rovnou do domečku, termín porodu byl v květnu a díky perfektní připravenosti, ochotě a spolupráci se se stavbou začalo hned druhý den po obdržení stavebního povolení. Stavba probíhala hladce, vše tak nějak navazovalo, firma nás průběžně o všem informovala, když se náhodou vyskytl nějaký malý problém, hned nás kontaktovali a navrhli řešení. Byli jsme opravdu moc spokojeni. A přesto, že jsme začali stavět v nejhorším možném období, prakticky na zimu, začátkem května nám firma dům předala a my jeli z porodnice opravdu přímo do domečku.

Recenzi píšu záměrně až rok poté, co v domě bydlíme, abych mohla říct, zda se v prvním roce objevily nějaké problémy a s radostí můžu říct, že kromě toho, že si barák trošku sedl (což se dá samozřejmě předpokládat a byli jsme o tom dopředu i informováni), tak jsme nemuseli vůbec nic reklamovat a nic řešit. Často slýcháme od sousedů, jak museli již reklamovat to a to, ale my jsme v domě moc spokojeni a žádnou reklamaci jsme řešit nemuseli.

Nejlepší na tom všem je, že většina lidí, co má stavbu za sebou, řekne, že už by v životě znovu nestavěli, že na to období vzpomínají jako na jedno z nejhorších období ve svém životě. My ale můžeme upřímně říct, že na období stavby domečku, vzpomínáme moc rádi, jako na velmi příjemné období.

Firmu Woodsystem můžeme vřele doporučit.

manželé Urbanovi Žďár nad Sázavou

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka