Recenze dřevostavby Wood system

09. 04. 2014

Před rokem a půl jsme začali uvažovat o vlastním domečku. Naplánovali jsme si návštěvu veletrhu bydlení, střádali letáky, googlovali na internetu a zvažovali naše finanční možnosti. Nechali jsme si vypracovat kalkulace od několika firem a navštívili vzorové domky.

O společnosti WOOD SYSTEM jsme se dozvěděli od našeho kamaráda. Domluvili jsme si schůzku s panem Suchým a začali pracovat na našem vysněném útulném domečku. Jednání bylo velmi příjemné, v podstatě bylo možné domluvit se téměř na čemkoli. Sjednání financování nebylo komplikované, protože WOOD SYSTEM nevyžaduje platby předem, což rozhodně není běžné. První faktura byla vystavena, až když domeček z velké části stál. V průběhu stavby jsme se setkávali s přátelským přístupem jednotlivých pracovních skupin. Všichni ochotně a profesionálně odpovídali na naše neustálé dotazy a  vycházeli vstříc našim časovým možnostem. Celou dobu jsme byli velmi spokojeni, stavba probíhala hladce a bez komplikací. I náš stavební dozor byl s prací týmu WOOD SYSTEM spokojen a nedostatky, které občas nacházel, byly opravdu jen drobnosti. Takže, když se nám někdo zmíní, že by si rád nechal postavit domek, velmi rádi mu bez váhání WOOD SYSTEM doporučíme.

Celému týmu společnosti WOOD SYSTEM moc děkujeme. Jsme velmi spokojeni s přístupem, kterého se nám od Vás dostalo. Přejeme Vám mnoho tak spokojených klientů, jako jsme my.

JUDr. Jiří Váňa a Ing. Ivana Váňová Praha - východ

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka