Recenze dřevostavby Wood system

07. 06. 2016

Právě je to rok, kdy jsme začali přemýšlet o novém bydlení. Pořád jsme nevěděli, zda si nechat postavit dům, nebo koupit byt. Nakonec zvítězila varianta domu a to dřevostavby, protože mnoho přátel nám ji doporučilo. Začali jsme tedy hledat na internetu firmy, které mají velmi dobré recenze a nějaký ten dům postavily. Nebylo to lehké hledání a udělat to finální rozhodnutí bylo ještě těžší. Začali jsme tedy kontaktovat firmy, které přicházely v úvahu. Většinu firem zajímaly hlavně peníze předem jako záloha a ostatní bylo druhořadé. Až na jednu firmu a to byl právě Woodsystem. Již první rozhovor s panem Suchým dal našim plánům zelenou a již nebyla potřeba hledat jinou variantu. Dalo by se to jednoduše říci tak, že pan Suchý vše vysvětlil, vyjasnil a nastínil předběžný plán, jak by se to mohlo udělat. Lépe řečeno, řekl nám ,,ne jak to nejde, ale jak to jde´´.

Následovala první schůzka v Praze, kde jsme si řekli veškeré důležité informace a dostali jsme kontakty na lidi, kterým v minulosti firma Woodsystem realizovala stavbu domu. Navštívili jsme jeden dům nedaleko Chomutova a setkali jsme se jen s pozitivními informacemi, které ještě více potvrdily naše správné rozhodnutí realizovat stavbu domu touto firmou.

V další fázi jsme začali s projektantem ing. Vojtěchem Šebkem kreslit první náznaky domu a po necelém měsíci jsme měli projekt hotový. Vše naprosto v pohodě, jakákoliv změna byla ihned konzultována a doladěna k naší spokojenosti. Velmi přínosná byla nabídka pana ing. Šebka, kde nám nabídl kompletní vyřízení stavebního povolení, což nám ušetřilo spoustu času a hlavně nervů!!!

Jakmile byl projekt hotový, následovala tzv. velká schůzka ve Žďáru nad Sázavou. Tam jsme si vybrali veškeré příslušenství do domu, od střechy až po základovou desku. Přístup pana Radka Černého byl profesionální a nejdůležitější bylo, že dokázal poradit a říci, co by bylo vhodné pro náš dům. Opět bychom to shrnuli do jedné věty. Ve skříni mají vše, co je potřeba vidět (vzorníky střech, základové desky, parapetů, atd.), akorát ten dům ne……..Odjížděli jsme s pozitivní náladou a  s tím, že máme vše potřebné vyřízeno a už jsme se těšili jen na to, kdy poprvé kopne bagr do země a začne se stavět. To se stalo začátkem února letošního roku a opět je třeba zdůraznit, že od začátku jsme měli s manželkou ze všeho dobrý pocit. S vedoucím stavby panem Milanem Pošvicem jsme se vždy na všem domluvili a spolupráce to byla na dobré úrovni. Několikrát jsme se sešli na stavbě a konzultovali společně vše, co bylo potřebné. Postupně se na stavbě vystřídaly různé party dělníků a i z jejich strany to byl profesionální přístup. Ne všechna jména si pamatujeme, ale rádi bychom touto cestou poděkovali panu Deusovi, Navrátilovi, malířům, klukům, co dělali základovou desku a zároveň kanalizaci. Nesmíme zapomenout na fasádníky, protože kromě fasády dělali i jiné práce a byli první, kteří v domě spali………To bylo také zajímavé. Jako všude, byly i některé věci, které se úplně nepovedly, ale vždy byly vyřešeny tak, aby všichni byly spokojeni. A to je důležité. Nikdo není dokonalý, ale pokud nastanou nějaké nesrovnalosti a nejasnosti, tak spousta firem se k tomu staví zády, ale firma Woodsystem čelem.

Na závěr bychom chtěli napsat jen to, že firma Woodsystem nám splnila sen, na který jsme dlouho čekali. Celý tým pana Suchého je sehraný a jsou to lidé, kteří vědí, co dělají a dělají to dobře. Firmu Woodsystem můžeme jen doporučit a rádi v našem domě uvítáme budoucí zákazníky a rádi jim sdělíme naše pozitivní dojmy z realizace stavby.

Dnes již skoro měsíc se zabydlujeme v novém domě a jsou to sice náročné, ale příjemné chvíle a to jen díky firmě Woodsystem.

manželé Vršeckých Cheb

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka