Recenze dřevostavby Wood system

22. 04. 2022

Vážený pane Suchý,

Občas zavítám na Vaše webové stránky, protože se ráda dívám, jak se ve Vašich referencích objevují stále další nové zrealizované domy a spolu s množstvím realizovaných domů přibývají pochvalné recenze na Vaši firmu.

O těchto Velikonocích budeme pomáhat při stěhování čtyřčlenné rodince našeho syna do nově dokončeného domu. Je to pro nás velká radost zvláště, když tuto radost zažíváme podruhé. Poprvé 1.4.2011 při stěhování do našeho domečku postaveného Vaší firmou. Spokojeně bydlíme už 11 let.  

Proto, když syn začal řešit stavbu rodinného domu, doporučovali jsme na základě naší výborné osobní zkušenosti i na základě referencí na webových stránkách stavbu s  Wood Systemem. Jsme rádi, že naši mladí na doporučení dali a stavba zdárně proběhla, a to i ve zvláště  těžké době - době "covidové"  a následně v době finančních, materiálových, energetických a společenských nejistot.

Proto bych Vám ráda vyjádřila dík a obdiv za to, co děláte, jak to dobře umíte, jak vedete svůj tým, jak zvládáte stres, který je s tím jistě spojený. Jaký klid a pozitivita vyzařuje z Vaší osobnosti.

Ždychovi Ostrava-město

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka