Recenze dřevostavby Wood system

10. 11. 2014

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu Vaší firmy. Spolupráce s Vámi probíhala pod  heslem: „nic není problém“. A skutečně nebyl.

Při prvním oslovení nám firma ihned nabídla seznam realizovaných i rozestavěných staveb v námi vybrané lokalitě k návštěvě. Naše rozhodnutí stavět s touto firmou podpořil i systém financování (platí se až za provedenou práci) a jejich vstřícné a rychlé jednání a také kvalita používaných materiálů. V roce 2011 jsme tedy uzavřeli smlouvu na stavbu našeho domu. Zbývalo už jen stavební povolení a do půl roku jsme měli bydlet. Bohužel na stavební povolení jsme, díky průtahům stavebního úřadu, museli čekat ještě skoro tři roky. Za tu dobu jsme několikrát měnili vnitřní dispozice domu a každou chvíli jsme říkali, že příští měsíc již budeme mít stavební povolení a začneme. Firma Woodsystem celou dobu trpělivě čekala a byla připravena ihned kdykoliv začít stavět. Na konci roku 2013 jsme konečně dostali stavební povolení a v listopadu se ihned začala dělat základová deska. V lednu 2014 se začala stavět samotná stavba. Dokončený dům nám byl předán po 35 stavebních dnech v květnu. Stavba probíhala rychle, vše na sebe navazovalo, všichni řemeslníci odvedli velmi kvalitní profesionální práci. Se všemi zúčastněnými lidmi byla skvělá komunikace a spolupráce. Za celou dobu od uzavření smlouvy po předání stavby nedošlo k navýšení nákladů a konečné ceny stavby.

Na začátku nám přišlo nemožné, že by vše mohlo probíhat tak rychle, jednoduše a bez zbytečných průtahů. Všichni, kteří s námi spolupracovali, byli velmi profesionální, vstřícní a milí s osobním přístupem. V dnešní době opravdu zázrak. Firmu Woodsystem můžeme všem, kteří chtějí stavět dřevostavbu, jen doporučit.

Děkujeme

manželé Zikmundovi Hlavní město Praha

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka