Domy se srdcem

DOMY SE SRDCEM

Neobvyklé a funkční řešení. Ve spolupráci s renomovanými odborníky nabízíme odvěké, tisíciletími prověřené užitné umění zaměřené na zlepšení funkčnosti exteriéru a interiéru.


Tento unikátní projekt spočívá ve vzoru, vycházejícím ze starobylých tradic pokládání základního kamene. V našem pojetí se jedná o drahý kámen - srdce domu, posilovatele pocitu štěstí a kotvy domova. Vkládání takového předmětu do základu domu bylo obvyklé ve všech starých kulturách světa. Kámen je vybrán podle místa výstavby, pro daný typ stavby, zohledňuje podloží, okolí, velikost i jiné.

Požadujete něco navíc?

Pak můžete využít speciální sestavy polodrahokamů do základů stavby, kde se zohledňují různé tradované účinky takového spojení užitného umění a účinků drahých kamenů na člověka nebo jím obývaném prostředí. Můžete se dokonce osobně zúčastnit takového tvůrčího oživení vašeho domu.

Máte zájem o zkvalitnění sama sebe a svého okolí?

Pomůžeme vám vybrat a sestavit drahé kameny a meditace na vnímání jejich energie, posílení životní síly pomocí krystalů nebo sezení nad mozaikami z drahých kamenů. Tato metodika dobíjení ztracené životní energie (čchi, prány), je velmi účinná a je spojena s uměleckým prožitkem. Účinek dobíjení životní energie násobí účinek uměleckého díla, mandaly z drahých kamenů, světlo, barva a vedení mistra.

Ztráta životní energie, únava, vyčerpanost a neschopnost se orientovat v náročných úkolech převratné doby transformací může následně ovlivnit zdraví a duševní stavy, spánek a odpočinek, rozhodování a vize do budoucnosti.

Harmonie a vyladění se, to je lék na mnohé útrapy života.

Pokud Vás zajímá tato tématika a chcete mít dřevostavbu se všemi těmito vymoženostmi umění, dle starověkých tradic dobíjejících životní energii, jsme Vám k dispozici.