O projektu

Přízemní montovaný rodinný dům

Přízemní montovaný rodinný dům o zastavěné ploše 150 m2 je vhodným řešením pro každou věkovou kategorii a skýtá ideálně rozvržené dispozice.

V tomto montovaném domě se nachází kuchyňský kout se spíží navazující na obývací pokoj, pracovna, ložnice s přilehlou šatnou a pokoj. Sociální prostory pro tento montovaný dům tvoří umývárna, samostatné WC a koupelna.

Osazení komínu nabízí v tomto montovaném domě možnost využití krbu, krbových kamen nebo krbové vložky v návaznosti na volbě investora. Navazující garáž tvoří dům do tvaru L a spolu s přesahy střechy tvoří kryté závětří u vstupu. Krytá terasa směřující do zahrady umožňuje příjemné posezení venku i v případě ne zcela příznivého počasí. Montovaný rodinný dům tak jak je koncepčně navržen, zapadá do okolního prostředí a koresponduje s okolními domy. Dům je osazen plastovými okny s dekorem dřeva a barevně sladěn s dřevěnými pohledovými prvky a garážovými vraty. Výplně otvorů jsou lemovány bílými rámečky, které oživují vzhled domu. Barva okapního systému koresponduje s barvou střechy. Hranice pozemku je vymezena vyzděnými plotovými štípanými tvárnicemi doplněnými kovovými dílci.

Půdorys dřevostavby

přízemí

Návrh půdorysu pro přízemí

Líbí se vám tato reference?

Můžeme postavit i Váš domov. Poskytněte nám hodinu Vašeho času při osobním setkání v jedné z našich kanceláří. Uděláme vše pro to, abyste odešli spokojení s dostatkem užitečných informací.

Kontaktujte nás Poptávka