Zkušenosti zákazníků
s dřevostavbami
Wood system

Spolupráci s firmou WOODSYSTEM hodnotíme s partnerem od počátku velmi kladně. Ačkoliv jsme díky tehdejším osobním událostem měli vcelku omezený rozpočet, všichni ve firmě se nám snažili maximálně vyjít vstříc

Katy a Eda Olomouc

Celá recenze

Měli jsme schůzku s několika společnostmi a nakonec to bezkonkurenčně vyhrála společnost WOOD SYSTEM. Přesvědčila nás jejich úroveň jednání, dobře vysvětlené služby, které nabízí, profesionální a velmi pro-klientský přístup a kvalita nabízených služeb včetně zpracování projektu, zařízení veškeré dokumentace na úřadech a pečlivá příprava, která nám posléze ušetřila jistě mnoho nepříjemností.

Mgr. Martina Beatha Drtílková MBA Brno - venkov

Celá recenze

Jednání vedoucích pracovníků společnosti bylo jako v pohádce, co bylo dohodnuto a přislíbeno, všechno splnili do puntíku. Společnost WOOD SYSTÉM je v České republice jako 7 div světa, je bezpochyby ta nejlepší.

Blanka Podzemská Písek

Celá recenze

Firmu Wood System jsme si vybrali již po druhé a jsme opět velmi spokojeni. Již minulá stavba domu proběhla naprosto v pořádku. V prvním domě s rodinou bydlíme a jsme i po několika letech velmi spokojeni. Se vším, co jsme i po záruční době potřebovali nám společnost vyšla vždy vstříc a poradila.

manželé Červenkovi Praha - západ

Celá recenze

Jsme rádi, že naši mladí na doporučení dali a stavba zdárně proběhla, a to i ve zvláště  těžké době – době „covidové“  a následně v době finančních, materiálových, energetických a společenských nejistot.

Ždychovi Ostrava-město

Celá recenze

„Som veľmi náročný a preto sa uspokojím len s tým najlepším“
Táto citácia vystihuje mňa a moju skúsenosť s Wood Systemom.


MUDr. Ján Petriľák Praha - západ

Celá recenze

Bydleli jsme v mnoha typech staveb – zděná, železobeton, smíšená, ale musíme říct, že dřevostavba nám skutečně připadá pro život nejlepší a nejzdravější. Rozdíl je znát při každém nadechnutí. Žádná vlkost, která nás trápila předtím.

manželé Burianovi Náměšť nad Oslavou

Celá recenze

Když jsem se rozhodovala, s kým stavět dřevostavbu, po pár setkáních s konkurenčními firmami jsem věděla, že firma WOOD SYSTEM bude ta pravá. Při výběru jsem kladla důraz na kvalitu, spolehlivost, ale také na osobní přístup, kterým si mě Vaše firma získala. 

Dagmar Macourková Chodouň

Celá recenze

Samotnou realizaci stavby beru jako velký koncert dobře sehraného orchestru. Počínaje montáží konstrukce, přes další navazující odborné práce, prováděné vždy precizně a tolerantně s ohledem na klimatické poměry i dopravní obslužnost.

manželé Talířovi Svitavy

Celá recenze

Žasneme nad Vaší tvorbou na Vašich webových stránkách a vzpomínáme na Vás jen v dobrém, jelikož nemůžeme uvěřit, že už je to 11 let, co jsme začali díky Vaši firmě bydlet.

manželé Morávkovi Ústí nad Orlicí

Celá recenze

Začali jsme stavět v březnu roku 2020. Přišla první omezení, panika, nejistota, strach z toho, co bude následovat, ale ne ve WOOD SYSTEMU. Svěřili jsme se do rukou úžasných lidí, odborníků, naprostých profíků.

manželé Bártovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Díky Vaší firmě, která odvedla velmi kvalitní práci, se nám život několikanásobně zlepšil. Potvrzuji  a podepisuji také veškeré reference, které jsou uvedeny na Vašich webových stránkách. Pouze bych opakoval tu samou zkušenost s Vaší firmou, kterou popisují ostatní majitelé staveb. Spolehlivost, serióznost, kvalita.

manželé Melšovi Dobříš

Celá recenze

Měla jsem velké obavy jak vše zvládnu, ale byla jsem velmi mile překvapena chápajícím a příjemným přístupem všech vašich pracovníků – což není v dnešní době obvyklé.

Jarmila Vláčelová Šumperk

Celá recenze

Od prvního kontaktu s Vámi a Vaší společností, jsme měli pocit, že chcete být rovnocenným partnerem, že co slíbíte, dodržíte a že pokud je problém, umíte a chcete ho vyřešit.

manželé Neubertovi Liberec

Celá recenze

Kontakt jsme dostali od kolegy z práce a musíme říct, že volba byla velmi dobrá. Nemůžeme napsat vůbec žádné negativum.

manželé Blahovi Mladá Boleslav

Celá recenze

Dlouho jsme hledali firmu, která nám dům postaví, až jsme narazili na Vás. Od samého začátku, od prvního jednání jsme věděli, že jste ti koho jsme hledali.

manželé Vajdečkovi Strakonice

Celá recenze

Máme spoustu kamarádů a známých, kteří postavili dům, ale všichni měli velké problémy při realizaci. Ani nám nechtějí věřit, že existuje firma, která to co slíbí opravdu dodrží!

manželé Chovančákovi Třebíč

Celá recenze

Musím se přiznat, že po první schůzce jsme byli rozhodnuti, že je pro nás WOOD SYSTEM to pravé. Pan Suchý si nás okamžitě získal svým báječným přístupem.

manželé Chvojkovi Chrudim

Celá recenze

Již po prvním sezení s majitelem firmy jsme věděli, že jinou firmu na stavbu naší malé vysněné dřevostavby hledat nebudeme. Dýchla na nás příjemná filozofie prosperující a přesto lidské firmy.

manželé Veverkovi Chrudim

Celá recenze

Jednání s firmou bylo bezproblémové a nenarazili jsme na nic, na čem bychom se navzájem nedokázali domluvit (méněpráce, vícepráce, doporučení, apod.).

manželé Bělohlávkovi Jihlava

Celá recenze

Celý proces byl Zážitek, který tak rychle utekl a na jehož konci, při předávání domu, na nás padl smutek, že to celé končí a dnes jej téměř s nostalgií připomíná jen série fotek v předsíni.

manželé Nesnídalovi Jindřichův Hradec

Celá recenze

Od prvního kontaktu s firmou, v lednu roku 2017, až po předání domu v září 2017, jsme byli mile překvapeni.

Kateřina a Stanislav Škopkovi Kolín

Celá recenze

Už v průběhu stavby jsme byli velice spokojeni a můžeme říct, že přístup firmy předčil naše očekávání. Vše s námi bylo detailně konzultováno, všechna naše přání vyslyšena a zrealizována.

manželé Červenkovi Praha - východ

Celá recenze

Začali jsme stavět v zaří 2016 a v lednu jsme se mohli stěhovat! Dům nám skutečně rostl před očima a velké dík patří všem řemeslníkům,kteří se na naší stavbě podíleli od A do Z. Svojí práci odvedli opravdu na výbornou..Děkujeme.

manželé Černých Liberec

Celá recenze

Záměrně píšu recenzi až rok po nastěhování a s nadšením mohu konstatovat, že se žádné dodatečné problémy a reklamace nevyskytly. Dům mezitím prošel extrémními mrazy i vedry a jsme nadšení, jak se v něm příjemně bydlí.

Helena Bartošová Praha - východ

Celá recenze

Už od první schůzky s panem Suchým bylo jasné,že jsme si nemohli lépe vybrat.Během celé realizace výstavby se to potvrdilo.

Ondřej Vořech a Dana Froňková Praha - západ

Celá recenze

Jen několik málo týdnů budete s otevřenými ústy sledovat svůj rostoucí dům, pečlivé řemeslníky a neskutečný pořádek na stavbě. My máme za tři měsíce od prvního položeného trámu klíče v kapse a úsměv na tváři.

Eva Cíglerová a Petr Musil Benešov

Celá recenze

Všichni pracovníci, kteří se na stavbě podíleli, byli opravdu velmi profesionální a zároveň lidští. Vždy rádi poradili a ochotně nám věci vysvětlovali.

Helena Ch. & Martin S. Praha - západ

Celá recenze

Byla jsem překvapena, že v Čechách existuje stavební firma s takovým přístupem, s jakým jsem se u vás setkala, a jsem nadšená. Tým WOOD SYSTEM je profesionální  a pracuje rychle a kvalitně.

Mgr. Kateřina Kopecká Praha - západ

Celá recenze

Firmu Woodsystem můžeme jen doporučit a rádi v našem domě uvítáme budoucí zákazníky a rádi jim sdělíme naše pozitivní dojmy z realizace stavby.

manželé Vršeckých Cheb

Celá recenze

Právě je to rok, co jsme se nastěhovali do svého domu.  Za ten rok jsme v něm vyzkoušeli vše – mrazy, horka, větrné smrště, návaly zvědavých známých…. Všechny zkoušky dům obstál na 1.

Petra Hurychová Svitavy

Celá recenze

Stavba byla předána hotová dle dohody, na stavbě nebyly žádné vady nebo nedodělky, a byla dokončená v termínu. Přesně jak má být.

Jaroslav Mareš Jihlava

Celá recenze

Připadali jsme si jako v pohádce, nic nebylo problém a co jsme si vymysleli, to se dalo udělat. Všichni řemeslníci, kteří u nás pracovali byli velmi milí a vstřícní.

manželé Pilných Praha - východ

Celá recenze

Děkujeme všem Vašim řemeslníkům,za perfektní práci,vstřícné chování a ochotu řešit vše vždy hned, když si člověk něco namyslel.

manželé Zipsovi Blansko

Celá recenze

Vážený pane Suchý, v dnešních dnech je to půl roku, co jsme od Vás převzali náš nový DOMOV. Za tu dobu jsme se již stačili v novém dostatečně zabydlet a postupně pracujeme na zkrášlení venkovních prostor, aby mohlo být dílo dokonáno. Ale to všechno, co tomu předcházelo, bylo na Vás, respektive na Vašich týmech, týmech, které nám splnili náš sen.

manželé Rábovi Brno - venkov

Celá recenze

Před zahájením jsme měli největší obavu, abychom vybrali dobrou firmu, které můžeme plně důvěřovat a svěřit jí stavbu. Naštěstí jsme vybrali dobře.

manželé Pelikánovi Kroměříž

Celá recenze

Mezi jednotlivými řemesly a plněním prací dle stanoveného harmonogramu nebyly na stavbě téměř žádné časové prostoje. Jednání řemeslníků bylo vstřícné a práce odvedena kvalitně a rychle.

manželé Daňkovi Brno - venkov

Celá recenze

Pomyslným jazýčkem na vahách, proč jsme se rozhodli pro Vaši firmu, byla jak konkurenceschopná cena tak rozhovor s několika Vašimi zákazníky. Všichni byli extrémně spokojeni a nadšeni Vaší prací. Nyní víme proč.

manželé Mrázovi Vyškov

Celá recenze

Celý proces stavby s Woodsystemem je zážitkem přesného plánování, dodržených termínů a do koruny sedícího rozpočtu.

manželé Kolouchovi Hradec Králové

Celá recenze

Woodsystem doporučuji těm,kteří nemají čas nebo praktické zkušenosti stavět sami a chtějí velmi rychle bydlet v kvalitním domě.

manželé Jančíkovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Jsme opravdu spokojeni a touto cestou děkujeme celému týmu Woodsystemu za vstřícné jednání, ochotu a skvěle odvedenou práci. Kéž by takových firem bylo více!

manželé Netušilovi Chrudim

Celá recenze

Již při první schůzce jsme byli zaskočeni naprosto profesionálním, ale hlavně milým a přátelským jednáním pana Suchého, navštívili jsme pár vzorových domků a bylo rozhodnuto!

Šárka Palasová a Lukáš Starý Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Na začátku nám přišlo nemožné, že by vše mohlo probíhat tak rychle, jednoduše a bez zbytečných průtahů. Všichni, kteří s námi spolupracovali, byli velmi profesionální, vstřícní a milí s osobním přístupem.

manželé Zikmundovi Hlavní město Praha

Celá recenze

Firma začala stavět koncem února 2014 a náš sen se splnil 29.6.2014 kdy jsme se nastěhovali. Po celou dobu stavby jsme se  potkávali s týmem lidí, kterým patří velký DÍK za jejich pečlivost, ochotu, pracovitost a úsilí, vynaložily  svoje síly na 150%.

Petr Vejsada a Andrea Růžková Benešov

Celá recenze

Ještě jednou Vám moc děkujeme za Váš přístup, Vaší odvedenou práci i Vaší důvěru k nám. Vždy jste totiž odvedli velký kus práce a po našem odsouhlasení jste teprve požadovali jeho zaplacení.

manželé Richterovi Mělník

Celá recenze

Vážený Woodsysteme, zá­měrně Vás oslovujeme jako firmu, jelikož Vy jako celek, jako dobře sehraný tým, jste nám dopomohly nejen snít svůj sen o příjemném bydlení ale také si ho splnit a žít v něm.

manželé Klikovi Mladá Boleslav

Celá recenze

Nikdy jsme si nemysleli, že to bude až takový fofr. Jedna parta střídala druhou. Taková organizace se vidí málo kde. Vše na sebe krásně navazovalo a nedocházelo k žádným časovým prodlevám.

manželé Lukešovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

V průběhu stavby jsme se setkávali s přátelským přístupem jednotlivých pracovních skupin. Všichni ochotně a profesionálně odpovídali na naše neustálé dotazy a  vycházeli vstříc našim časovým možnostem.

JUDr. Jiří Váňa a Ing. Ivana Váňová Praha - východ

Celá recenze

Přátelské jednání a maximální vstřícnost všech zaměstnanců Woodsystému pro nás byla milým překvapením, leč by se pro někoho mohla zdát samozřejmostí.

manželé Titěrovi Praha - západ

Celá recenze

Pro firmu WOOD SYSTEM jsme se rozhodli po návštěvě známých a musíme konstatovat, že co jsme se o nich dozvěděli, bylo pravda.

manželé Horákovi Brno - venkov

Celá recenze

Rychlost jakou firma dům stavěla byla neuvěřitelná, dodržování termínů, ochota, velmi solidní jednání.

manželé Košťálovi Pardubice

Celá recenze

Když občas přijde hovor na stavění domů, většinou začínáme věty slovy: „To nebyl problém..“ nebo „Domluvili jsme se s firmou..“. Potkáváme lidi, kteří u své stavby tyto věty nepoužívají, a jsme rádi, že naše volba padla tenkrát právě na Woodsystém.

manželé Bořkovi Svitavy

Celá recenze

Z první schůzky jsme odcházeli úplně nadšení, přišli jsme si jak ve snu, tak profesionální, ochotný a zároveň přátelský přístup jsme do té doby u žádné firmy nezažili.

manželé Urbanovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Woodsystem  = kvalita, rychlost, profesionální a férový přístup.

manželé Liškovi Brno - venkov

Celá recenze

Již při první návštěvě bylo rozhodnuto, tato firma nám postaví náš dům.

manželé Boháčovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

V krásném domečku od firmy WOOD SYSTEM  vzpomínáme na nezapomenutelné zážitky s charismatickým človíčkem Radkem Suchým. Jeho profesionální team, nabídka financování na míru a garance rychlosti výstavby nás ohromila.

Jitka Gerbrichová, Miroslav Wendl Jihlava

Celá recenze

Bydlení je příjemné, a hlavně finančně nenáročné. Firmu WOODSYSTEM bych vřele doporučil jak přátelům tak i rodině. 

Jan Trojan Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Pokud celou naši spolupráci hodnotím s odstupem času, tak mohu zodpovědně říci, že budu patřit k dalším, kteří budou firmu Wood system doporučovat nejen kolegům, nýbrž i rodinným příslušníkům.

MUDr. Petr Víšek Svitavy

Celá recenze

Výstavba probíhala dle plánu, příjemně nás překvapila komunikace, ochota a profesionalita řemeslníků na stavbě. Firmu WOODSYSTEM mohu jen doporučit, hlavně pro příjemné a solidní jednání všech zaměstnanců, zájem o klienta a jeho spokojenost.

manželé Napravilovi Kolín

Celá recenze

Bylo opravdu neskutečné, že při vlastní realizaci, která probíhala v roce 2011, vše fungovalo tak, jak bylo na začátku slíbeno.Veškeré etapy stavby na sebe plynule navazovaly, placení bylo vždy až za realizované práce a po 6 měsících bylo „vymalováno“.

manželé Ekslerovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Osobní setkání s panem Suchým nás utvrdilo, že jsme na správné „lodi“. S technikem panem Černým jsme domeček probrali a doladili do nejmenších detailů. Musíme napsat, že jsme se dlouho nesetkali s tak milým, lidským a profesionálním přístupem.

manželé Deusovi Praha - západ

Celá recenze

Velice jsme oceňovali skladbu pracovníků, kteří stavbu realizovali, neboť se jednalo o pracovníky zkušené, schopné a ochotné reagovat na naše přání či pokyny našeho stavebního dozoru.

manželé Korpasovi Liberec

Celá recenze

Na stavbě pracovala spousta pohodových lidí, kteří měli vždy dobrou náladu a v případě našich laických dotazů nám ochotně poradili.

manželé Dvořákovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Jednání pana Suchého na nás vždy působilo dojmem, že jeho jediným zájmem je naše spokojenost. A tak to má být!

manželé Suchánkovi Kolín

Celá recenze

Při výběru firmy bylo naší prioritou rychlé pořízení kvalitní stavby, dispozice domu podle našeho přání a energetická úspornost. Všechny tyto body, zejména poslední, byly splněny k naší plné spokojenosti.

manželé Krajčovičovi Přerov

Celá recenze

Neskutečné se stalo skutkem. Ochota, vstřícnost, rychlost, spolehlivost a i odbornost nás přesvědčila, že jsme na pravém místě.

Ing. Alfréd Krenauer Ústí nad Orlicí

Celá recenze

Už skoro 5 let spokojeně bydlíme a jsme velice rádi,že jsme si tuto firmu vybrali. Firmu Woodsystem bychom doporučili všem,kteří chtějí rychle,levně a spokojeně bydlet.

manželé Sládkovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Náš stavbyvedoucí se o vše vzorně staral, party řemeslníků na sebe plynule navazovaly a tak není divu, že náš domek byl za 4 měsíce hotový.

manželé Kainovi Třebíč

Celá recenze

Nejen to, že nám postavili krásný domeček, ale i velmi pozitivní a příjemné jednání pana Suchého a ochota všech jeho zaměstnanců a spolupracovníků, přispělo k tomu, že se nám dobře a kvalitně bydlí.

manželé Markovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Oceňujeme rovněž výbornou komunikaci ze strany celé firmy, vstřícnost, přátelské a příjemné jednání, které nás provázelo po celou dobu stavby našeho domu.

manželé Staňkovi Jihlava

Celá recenze

Byli a jsme velmi spokojení. Bydlíme už sedm let a musím říct, že to byla dobrá volba. V legraci říkám: „V příštím životě budeme stavět zase spolu, pane Suchý“

manželé Brabcovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Viděli jsme tři domy postavené touto firmou, spokojenost vlastníků a slova chvály bez přítomnosti majitelů firmy (což není tak obvyklé) nás doslova nalákala do Žďáru.

Irena Holcová a Jan Vránek Praha - východ

Celá recenze

Kdybychom se rozhodovali znovu, zda využít služeb společnosti WOOD SYSTEM, neváhali bychom ani minutu.

manželé Strnadovi Náchod

Celá recenze

Pro malé „hypoteční“ stavebníky, jako jsme my, bylo příjemné zjištění, že pracujeme s firmou, která dostojí všem svým závazkům, a to za předem domluvenou cenu a v ještě kratším než předem domluveném čase.

manželé Černých Jihlava

Celá recenze

Bydlení je velmi příjemné. Výborné tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn zaručují v zimě malý únik tepla; v létě se naopak místnosti nepřehřívají.

František Zvěřina Třebíč

Celá recenze

Nikdo nám nevěřil, že nemusíme platit zálohu a že se budeme do půl roku stěhovat do nového. Přesto tohle všechno bylo do puntíku splněno.

manželé Uhlířovi Liberec

Celá recenze

Oceňuji vysokou profesionalitu Vašich zaměstnanců a Vašich služeb od projekčních činností až do předání stavby.

Petr Mlejnek Beroun

Celá recenze

Ke spolupráci se společností WOOD SYSTEM jsme se rozhodli hned po prvním jednání s panem Suchým, který nás překvapil nejen svým příjemným a přátelským vystupováním, ale i svým uměním naslouchat potřebám druhých.

manželé Halouzkovi Žďár nad Sázavou

Celá recenze

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka