MONTOVANÉ Dřevostavby NA KLÍČ
Wood System

Stavíme rodinné domy na klíč dle individuální projektové dokumentace. Dům Vám můžeme předat i ve zvoleném stupni rozpracovanosti.

  • Dům bude dle individuální projektové dokumentace, dle Vašich představ.
  • Používáme certifikované materiály ověřených dodavatelů.
  • Řešení domu uzpůsobíme Vašim cenovým požadavkům.
  • Váš dům vybavíme moderními technologiemi pro úsporný provoz.
  • Váš dům postavíme kvalitně a rychle.
  • Životnost dřevostavby je minimálně 70 let.

Konstruční systémy Realizace

Konstrukční systémy

Rámová nosná konstrukce

Rámová konstrukce je běžným a tradičním typem stavebního systému dřevostavby.

Mezi největší výhody rámových konstrukcí patří mimořádná variabilita, která umožňuje vytvořit jakýkoliv interiér dle přání investora. Výstavba rámové konstrukce je velice rychlá a flexibilní, jednotlivé stavební prvky jsou lehké, snadno se přepravují a není zapotřebí žádné těžké techniky. Veškeré tesařské práce a montáž dřevěných prvků probíhají až na místě, díky čemuž lze ještě částečně provádět změny v započaté stavbě.

Více o konstrukčním systému

Panelová
výstavba

Panelovou výstavbou uspokojíme zákazníky milující připravenost, preciznost a rychlost!

Dřevostavby realizované technologií sendvičového panelu jsou určeny především pro zákazníky, kteří vědí, jak chtějí bydlet a v domě žít, chtějí svoje požadavky a přání předat a o více se nestarat, požadují rychlost a preciznost a ocení možnost stavět dům přes zimu.

Panelová výstavba znamená, že zjištěná přání a požadavky investora převedeme do řeči techniků, do přesné výrobní dokumentace. Na jejím základě se provede maximální část stavebních operací v klimatizované hale a na staveništi dojde pouze k montáži a finální kompletaci.

Více o konstrukčním systému

Rozsah dodávky

Hrubá stavba Dřevostavby

Jste šikovní a chcete si dokončit svůj vysněný dům svépomocí? Pak je velmi důležité zachování daných stavebních principů.

Hrubá stavba dřevostavby a její minimální rozsah je dán mimo jiné technologií, kterou firma pro realizaci dřevostavby používá. Tento rozsah lze v návaznosti na požadavcích zákazníka rozšířit i o další činnosti a dodávky – dle individuální domluvy.

Více informací

Nejčastější provedení

Dřevostavba k dokončení

Častým provedením montované dřevostavby je dokončení stavby do fáze stavby k dokončení. 

Stavba montované dřevostavby k dokončení  je realizována od základové desky přes hrubou stavbu dřevostavby až do fáze k posledním dokončovacím pracím, kterými jsou montáž  podlahových krytin, obkladačské práce, obložkové zárubně s dveřmi do interiéru.

Více informací

DřevoStavba
na klíč

Rozhodnutí investora nechat si postavit rodinný dům na klíč znamená, že dům bude realizován k okamžitému nastěhování.

Stavba rodinného domu - dřevostavby bude realizována od základové desky k poslednímu prvku s maximální péčí, proškoleným týmem pracovníků a precizním řízením výstavby, a to v maximálně krátké době.

Více informací

Projektová dokumentace

realizujeme dřevostaby dle individuální projektové dokumentace.

Spolupracujeme s řadou prověřených architektonických studií a projektantů. Rádi pro Vás zajistíme návrh i samotnou projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení. Projektová dokumentace může být dle Vašeho zvážení připravena v provedení pro nízkoenergetické dřevostavby nebo pasivní dřevostavby.

Wood System nejsou jen dřevostavby

Pro naše dřevostavby nabízíme řadu doplňkových služeb, které oceníte během stavby, nebo si jejich výsledku budete užívat v hotovém domě mnoho let.

Stavební povolení

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Vyřízení stavebního povolení a ohlášení stavby je komplexní služba zahrnující nejen samotné vedení stavebního řízení či ohlášky na stavebním úřadě, ale i veškeré činnosti a úkony související.

více o stavebním povolení

Pergoly

PERGOLY

Dřevěná pergola nejenže zkrášlí vaši zahradu, ale poskytuje příjemné zastínění v době horkých dní a možnost relaxace a odpočinku. Je místem, kde můžete od jara do podzimu nerušeně odpočívat chráněni před ostrým sluncem nebo případným deštěm a stále pobývat v prostředí zahrady.

více o pergolách

Nucené větrání

NUCENÉ VĚTRÁNÍ

Nabízíme komplexní řešení větrání pro rodinné domy systémem Aereco, který reaguje na změny vnitřní vlhkosti a umožňuje tak přizpůsobit větrání okamžitým potřebám, protože každá místnost má v jinou dobu jinou relativní vlhkost a jinou potřebu větrání.

více o nuceném větrání

Rekuperace

REKUPERACE

Moderní výstavba rodinných domů stále více směřuje k pasivnímu domu, tzn. správně navrženému, zateplenému a utěsněnému domu, který vyžaduje při dosažení všech uvedených požadavků na těsnost a tepelnou izolaci domu také správné větrání. Toho může být docíleno klasickým větráním otevřenými okny, jinými opatřeními (větráky, nucenou ventilací přes okna…) nebo řízeným větráním s rekuperací tepla.

více o rekuperaci

Test neprůvzdušnosti

TEST NEPRŮVZDUŠNOSTI

BLOWER DOOR TEST, nebo-li test vzduchotěsnosti se využívá především u nízkoenergetických a pasivních domů, při kterém se měří vlastnosti obálky stavby. Vzduchotěsnost je schopnost stavebního prvku, materiálu, stavby atd. propouštět vzduch.

více o testu

Termovizní měření

TERMOVIZNÍ MĚŘENÍ

Ověření tepelně-izolačních vlastností obvodového pláště domu provádíme profesionálním termovizním měřením. Možnost měření i jiných stavebních objektů, včetně zpracování odborného posudku.

více o měření

Domácí klimatizace

DOMÁCÍ KLIMATIZACE

Řešením pro zajištění a udržení příjemné teploty v parném létě i chladné zimě, může být domácí klimatizace, která může vzduch nejen ochladit, ohřát, ale i zbavit nadbytečné vlhkosti.

více o klimatizaci

Wood systemje sázka na jistotu

Vztah se zákazníky zakládáme na vstřícném a přátelském přístupu, spolehlivosti a naše reference mluví za nás. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy.

Kontaktujte nás Poptávka