Recenze dřevostavby Wood system

04. 08. 2021

Vážený pane Suchý,

nechtěla jsem psát dříve, než budeme v domečku aspoň chvíli bydlet. Nyní to však bude již rok a musím Vám a celému týmu velmi poděkovat. Jsme spokojení a nadšení, jak jste zrealizovali náš sen. Výstavba proběhla bez sebemenších problémů, vše běželo podle scénáře a tímto chceme poděkovat také panu Janečkovi s Move in Ready a panu stavbyvedoucímu Pošvicovi za jejich supervizi. Oba pánové byli vždy maximálně ochotní odpovídat na naše dotazy a řešit vzniklé situace.

Když se domeček stavěl, našli se v okolí i tací, kteří uštěpačně mluvili o stavbě stodoly, no ale když za 6 měsíců viděli výsledek, museli uznat, že tu stojí hezký dům, který ostatním v okolí může směle konkurovat. Bydleli jsme v mnoha typech staveb - zděná, železobeton, smíšená, ale musíme říct, že dřevostavba nám skutečně připadá pro život nejlepší a nejzdravější. Rozdíl je znát při každém nadechnutí. Žádná vlkost, která nás trápila předtím.

Kvalitu odvedené práce nám nezávisle na sobě pochválilo hned několik lidí, a to nás těší stejně jako asi i Vás. Takže ještě jednou velké díky a přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů.

manželé Burianovi Náměšť nad Oslavou

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka