Dřevostavba od nás = domov do pár měsíců

Pokud se rozhodnete stavět dům s námi, kompletně se o Vás postaráme. Pomůžeme Vám vyhnout se nejen skrytým nástrahám, ale i vyřizování.

 • Prověření pozemku
  Prověříme vámi vybraný pozemek. Nejen z hlediska vhodnosti pro výstavbu dřevostavby, ale také pro připojení na inženýrské sítě, aj.
 • Kompletní projekt
  Obdržíte od nás kompletní dokumentaci, která bude obsahovat jak architektonický návrh, tak detailní projektovou dokumentaci. Postaráme se o kompletní vyřízení stavebního povolení.
 • Zajištění financování
  Pomůžeme vám se zajištěním financování stavby vašeho domu.
 • Komunikace s úřady
  Vyřídíme za vás veškeré pochůzky a papírování s úřady.
 • Kompletní realizace
  Vše zařídíme za vás. Dodáme Vám dřevostavbu připravenou k nastěhování včetně všech podkladů pro kolaudaci Vašeho domu.
Detail domu

Krok za krokem k vysněnému domovu

 • První osobní schůzka Při této nezávazné schůzce se pobavíme o vašich přáních, představách a motivacích pro stavbu rodinného domu, probereme také námi nabízené konstrukční a technologické možnosti. Tyto informace jsou totiž velmi důležité pro co nejpřesnější nacenění Vašeho budoucího domu. Promluvíme si o celém procesu přípravy stavby, abyste získali ucelenou představu o tom, co vás čeká a za jak dlouho můžete bydlet.
 • Cenový odhad projektu Na základě výstupů z první schůzky připravíme cenový odhad, který je pomůckou pro rozhodnutí, zda se do přípravy stavby pustit. Tento cenový odhad je snahou o stanovení celkové budoucí investice. V případě, že je tento cenový odhad pro zákazníka přijatelný přecházíme do před stavební přípravné fáze v níž začneme dům navrhovat.
 • Vhodnost stavebního pozemku Prověříme vámi vybraný pozemek ze stavebního i administrativního hlediska. Prověřujeme zejména umístění inženýrských sítí na pozemku i v okolí, znění územního plánu svažitost pozemku a další parametry ovlivňující budoucí stavbu domu. Tyto podklady významně usnadní následný proces návrhu i výstavby domu.
 • Příprava a nacenění studie RD Projektant se s vámi pobaví o Vašich představách a možnostech. Po této schůzce provedeme detailní zaměření pozemku na základě kterého si pozemek digitálně vymodelujeme abychom na něj mohli dům osadit. Do 14 ti dnů od této schůzky obdržíte první hmotový návrh domu včetně usazení do terénu. Po odsouhlasení prvotního hmotového návrhu se věnujeme domu podrobněji a finálním výstupem je barevný digitální model, který v sobě obsahuje i studii oslunění. Jakmile si odsouhlasíme studii domu, předáváme ji k nacenění našemu rozpočtáři a vytváříme položkovou cenu domu, která je již velmi přesná.
 • Příprava podkladů a povolení Před podáním žádosti o stavební povolení je mnoho věcí, které je třeba připravit. Nejedná se jen o samotnou projektovou dokumentaci domu, ale také o dokumenty s tím spojené. Díky vlastnímu projekčnímu týmu jsme schopni flexibilně řešit i případy vyžadující specifické doplnění projektové dokumentace ze strany úřadů. Celým procesem vás provedeme my, nebudete se tedy muset o nic starat, vše za Vás vyřídíme.
 • Realizace výstavby Při stavbě domu se o Vás stará náš stavbyvedoucí. Pravidelně Vás informuje o dění na stavbě a bude s Vámi při všech důležitých schůzkách. Dům jsme zvyklí realizovat kompletně od přípojek, základové desky až po interiéry domu. Vše se dá však individuálně domluvit. První faktura bude vystavena po hrubé stavbě a závěrečná po předání domu. Náš stabilní tým odborníků prostě dělá vše tak, aby byl pro Vás proces stavby co nejjednodušší a zároveň srozumitelný.
 • Předání domu Po dokončení všech stavebních prací proběhne samotné předání rodinného domu, a to ve dvou fázích. První fáze probíhá přímo na stavbě se stavbyvedoucím. Druhá fáze předání domu probíhá v naší kanceláři, kde Vám jsou předány i veškeré dokumenty pro kolaudaci.