Recenze dřevostavby Wood system

18. 08. 2015

Vážený pane Suchý,
v dnešních dnech je to půl roku, co jsme od Vás převzali náš nový DOMOV. Za tu dobu jsme se již stačili v novém dostatečně zabydlet a postupně pracujeme na zkrášlení venkovních prostor, aby mohlo být dílo dokonáno .
Ale to všechno, co tomu předcházelo, bylo na Vás, respektive na Vašich týmech, týmech, které nám splnili náš sen. Byli to lidé, kteří nás od začátku až dokonce překvapovali svou pílí, umem a přístupem, se kterým jsme se doposud nesetkali. Ale byli to lidé hlavně přátelští a bylo na nich vidět, že je práce baví a že i rádi poradí v případných změnách. Musíme přiznat, že s některými jsme si vyměnili telefonní čísla a jsme v kontaktu doposud a snad i nadále budeme.
Nedá nám to a rádi bychom jim poděkoval ještě jednou touto cestou. Tedy…..
díky Romanovi Širhalovi, Jaromírovi Širhalovi st., Jaromírovi Širhalovi ml., Martinovi Širhalovi, Eduardovi Radkovi, Daliborovi Pařilovi, Martinovi Královi, Alešovi Humlíčkovi, Petrovi Bruknerovi, Jirkovi Prokešovi, panu Jurkovi, panu Polínkovi, Petrovi Selingerovi, Marcelovi Křivánkovi, panu Jízdnému, ale také celému týmu tesařů a střechařů a oknařů, kterých jména bohužel nemám jsme se dočkali suprového bydlení, s kterým jsme za těch pár měsíců moc spokojeni a věřím, že budeme i do budoucna.
Na závěr ještě zbývá poděkovat Davidovi Šillerovi, Radkovi Černému a Milanovi Pošvicovi, kteří na vše průběžně dohlíželi a koordinovali. Díky patří také Vám, pane Suchý, za Váš přístup k zákazníkům, který se dnes jen tak nevidí. Takže jen tak dál a jen houšť!

S přátelským pozdravem

manželé Rábovi Brno - venkov

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka