Recenze dřevostavby Wood system

14. 07. 2023

Dobrý den, ohodnocení Vaší firmy formou hvězdiček je nejméně JEDNO STO. Firma WOOD SYSTÉM je stavební, kterou jsem požádala o vysněný domek.

Jednání vedoucích pracovníků společnosti bylo jako v pohádce, co bylo dohodnuto a přislíbeno všechno splnili do puntíku. V dnešní době kdy slušnost a poctivost se vytratila z jednání a obyčejný člověk /zákazník/ se má na pozoru, kdy bude okraden a podveden.

Společnost WOOD SYSTÉM je v České republice jako 7 div světa, je bezpochyby ta nejlepší.  Jako seniorka jsem se rozhodla v roce 2018 pořídit domek svých snů.

Pozemek jsem zakoupila v Jižních Čechách a na internetu vybrala firmu WOOD SYSTÉM. Stavební pozemek byl z ruky od sídla firmy, ale i toto nebylo na překážku. V června 2018 zahájili stavební práce a vše navazovalo podle sepsaného harmonogramu. Začátkem prosince byl domek předán k užívání a firmou vystavena faktura ve výši, která byla dohodnuta na jednání v březnu 2018. Při stavbě domku se vyskytnout i problémy, které je potřeba řešit, i toto nebyl pro vedoucí pracovníky p. Suchého p. Černého žádný problém. Samozřejmě ne všichni podřízení pracovníci nejsou tak dobří a pracovití jako vedení společnosti. To bychom skutečně byly jako v pohádce. Nicméně tímto vyjádřením chci ještě jednou společnosti poděkovat za splnění snu ve stáří.

Blanka Podzemská Písek

Dejte na reference
WOOD SYSTEM

Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.

Kontaktujte nás Nezávazná poptávka